Новини освіти

08 Листопада, 2021 р., 18:32
9 листопада 2021 року з 10.00 до 11.00 години в Україні відбудеться 21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Радіодиктант національної єдності традиційно відбувається у День української писемності та мови — 9 листопада. Цього року текст радіодиктанту напише і прочитає в ефірі письменник Юрій Андрухович.
08 Листопада, 2021 р., 10:53
08 листопада 2021 року  на базі  Лохівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів серед учнів ЗЗСО Івановецької  ТГ.
08 Листопада, 2021 р., 10:48
05 листопада  2021 року відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради з порядком денним:
13 Жовтня, 2021 р., 09:36
12 жовтня 2021 року, у залі засідань Івановецької сільської ради,  під головуванням в.о.сільського голови Івановецької сільської ради Калинича Є.Ю. та  начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Тулюк О.І., відбулася нарада керівників закладів освіти Івановецької сільської ради, на якій було розглянуто ряд нагальних питань.
08 Жовтня, 2021 р., 14:51
07 жовня 2021 року відбулося відкриття оновленого харчоблоку у Клячанівському закладі дошкільної освіти Івановецької сільської ради, за участі в.о.сільського голови Івановецької сільської ради Євгена Калинича, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольги Тулюк та головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Вікторії Девіняк.
01 Жовтня, 2021 р., 13:12
У четвер, 30 вересня, у Івановецькій громаді відбулись святкування з нагоди Дня працівників освіти.
01 Жовтня, 2021 р., 09:09
Шановні працівники освіти Івановецької громади! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника освіти.
27 Вересня, 2021 р., 11:17
Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу,  благородну  любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.