Постійні комісії

Назва комісії

К-сть депутатів

Прізвище, ім’я по батькові голови комісії

Посада та місце роботи голови комісії

1

Комісія з питань фінансів та бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

8

Прокопець Руслан Іванович

В.о. керівника ДП «Іршавське ЛГП»

2

Комісія з питань земельних відносин, охорони довкілля, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,  охорони пам’яток, збереження  історичного середовища та благоустрою.

6

Бабіля Роман Володимирович

приватний підприємець

3

Комісія з питань загальної і дошкільної освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту

7

Кельман Оксана Юріївна

вчитель початкових класів Копиновецької гімназії

04 Квітня, 2024 р., 13:14
 З метою вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до повноважень Івановецької сільської ради, здійснення контролю за виконанням рішень Івановецької сільської  ради та її виконавчого комітету, у відповідність до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про постійні комісії Івановецької сільської ради, затвердженим рішенням першої сесії Івановецької сільської  ради восьмого скликання від 17 листопада 2020 року № 11, рішенням першої сесії восьмого скликання від 17 листопада 2020 року № 11 «Про постійні комісії Івановецької сільської ради» утворена постійна комісія з питань загальної  і дошкільної освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.
03 Квітня, 2024 р., 10:55
 Основним завданням постійної комісії являється організація роботи по розгляду звернень громадян та юридичних осіб про надання дозволів на розробку, затвердження та зміну цільового призначення технічної документації щодо земельних питань жителів Івановецької сільської ради.
03 Квітня, 2024 р., 09:41
 Постійна комісія Івановецької сільської ради з питань фінансів та бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (далі – Комісія) є органом, який створений з числа депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.