Новини ЦНАПу

12 Червня, 2024 р., 15:18
Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини. Що робити в такій ситуації роз’яснюють юристи системи безоплатної правничої допомоги.
23 Травня, 2024 р., 14:56
 Оновити персональні дані призовників, військовозобов’язаних та резервістів можна у ЦНАП Івановецької сільської ради та на ВРМ в старостинських округах с.Жуково, Лохово, Бобовище та Копинівці. Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» із 18 травня 2024 року усі військовозобовʼязані віком від 18 до 60 років протягом 60 днів мають оновити свої облікові дані.
11 Квітня, 2024 р., 09:39
Якщо Вашій дитині вже виповнилося чотирнадцять років радимо не відкладати “на потім” оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки. Пам'ятайте, що найближчим часом паспорт може знадобитися Вашій дитині для участі в різних навчально-освітніх програмах.
04 Квітня, 2024 р., 11:20
 З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
03 Січня, 2024 р., 13:47
З 1 січня 2024 року змінюється розмір адміністративного збору за надання послуг, зокрема, у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
03 Січня, 2024 р., 13:37
З 1 січня 2024 року зросте розмір адміністративного збору за реєстрацію та знаття із реєстрації місця проживання та реєстрацію нерухомого майна