Новини ЦНАПу

11 Квітня, 2024 р., 09:39
Якщо Вашій дитині вже виповнилося чотирнадцять років радимо не відкладати “на потім” оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки. Пам'ятайте, що найближчим часом паспорт може знадобитися Вашій дитині для участі в різних навчально-освітніх програмах.
04 Квітня, 2024 р., 11:20
 З 1 квітня 2024 року ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
03 Січня, 2024 р., 13:47
З 1 січня 2024 року змінюється розмір адміністративного збору за надання послуг, зокрема, у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
03 Січня, 2024 р., 13:37
З 1 січня 2024 року зросте розмір адміністративного збору за реєстрацію та знаття із реєстрації місця проживання та реєстрацію нерухомого майна
24 Листопада, 2023 р., 12:34
 З 21 листопада 2023 року ЦНАП Івановецької сільської ради розпочав прийом документів для надання нових адміністративних послуг:
10 Листопада, 2023 р., 14:03
03 жовтня 2023 року, Івановецькою сільською радою укладено угоду про співпрацю з Головним управлінням Державної міграційної служби України в Закарпатській області, у рамках якого Центр надання адміністративних послуг Івановецької сільської ради отримав право на оформлення та видачу закордонного паспорту та паспорту громадянина України у формі ID-карт.
27 Жовтня, 2023 р., 14:57
 Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.
10 Серпня, 2023 р., 16:14
Відповідно до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності громадян, а також на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України»» просимо пройти національне тестування Цифрограм і в результаті отримати сертифікат про рівень цифрової грамотності. Даний сертифікат підтвердить Ваш рівень цифрової грамотності, підсилить резюме та підвищить шанси на працевлаштування. Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія. Освіта та знаходиться на контролі керівництва держави.