Ветеранам

03 Квітня, 2024 р., 09:38
«Єдина ветеранська лінія» для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць.
22 Березня, 2024 р., 09:45
Департаментом соціального захисту населення проводиться прийом заяв від ветеранів на отримання прийом заяв від ветеранів на отримання безоплатного зубопротезування.
14 Березня, 2024 р., 09:12
6 березня Український ветеранський фонд Мінветеранів починає відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу “Варто почати власну справу”.
07 Березня, 2024 р., 15:21
Мінветеранів постійно працює над створенням належних умов для якісної реінтеграції у суспільство Захисників і Захисниць. Зокрема, над отриманням ними доступних медичних послуг та лікарських засобів. Разом з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам, які є шляхи отримання ліків безоплатно.
07 Березня, 2024 р., 15:11
Зберігайте контакти та діліться з тими, хто цього потребує
22 Лютого, 2024 р., 10:45
У Закарпатській області діє «гаряча лінія» з соціальних питань для військовослужбовців та членів сімей загиблих захисників і захисниць України.
08 Лютого, 2024 р., 09:51
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів
06 Лютого, 2024 р., 13:06
Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно