23 Лютого, 2024 р., 12:12
 Під час використання пестицидів та агрохімікатів не слід забувати, що хімічне оброблення полів негативно впливає на людей, тварин та довкілля. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі щорічно реєструють понад 1,5 млн. випадків отруєнь людей пестицидами та агрохімікатами. Аграрії повинні добре знати і дотримуватись вимог Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», які є основним чинним нормативним документом в зазначеній галузі. Головною умовою забезпечення безпеки людей, тварин і навколишнього середовища від забруднення пестицидами є суворе дотримання інструкцій з охорони праці під час зберігання та використання пестицидів, а також методичних вказівок щодо застосування окремих препаратів.Усі роботи, пов’язані з використанням пестицидів, виконують під керування спеціаліста із захисту рослин. Відповідальність за охорону праці покладають на керівників господарств. Безпосередніх організаторів робіт із захисту рослин добирають з осіб, що мають досвід роботи і спеціальну освіту. Щороку перед початком робіт із захисту рослин всі особи, що зайняті в них, проходять навчання та інструктаж з питань охорони праці та обов’язковий медичний огляд
21 Лютого, 2024 р., 09:59
 За повідомленням Мукачівської філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго" у зв'язку з проведенням планових робіт на ПЛ-0,4 кВ та з метою безпечного їх виконання з 10:00 год по 16:00 год 26 лютого 2024 року буде відсутня напруга у селі Лохово на вулицях:
20 Лютого, 2024 р., 13:38
На виконання вимог частини 2 статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності
20 Лютого, 2024 р., 13:27
 Комфортне життя сучасної людини неможливо уявити без електроенергії. У звичайних щоденних речах — ранковій запашній каві, сніданку для дітей та зарядженому телефоні, гарячому душі та чистій білизні — в усьому цьому присутня частинка електрики.
19 Лютого, 2024 р., 10:50
В Україні з 31 січня 2024 року запрацював Державний реєстр санкцій. Це інформаційно-комунікаційна система, яка створена з метою надання безоплатного публічного доступу до актуальної та достовірної інформації про всіх суб’єктів, щодо яких застосовано  обмежувальні заходи (санкції).
16 Лютого, 2024 р., 15:17
 Компанії Групи Tolk зіштовхуються з ситуаціями, коли клієнти сплачують кошти за спожиту електроенергію на неправильні рахунки. Це стосується як побутових, так і непобутових споживачів.
13 Лютого, 2024 р., 13:44
 За повідомленням Мукачівської філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго" у зв'язку з проведенням планових робіт на ПЛ-0,4 кВ та з метою безпечного їх виконання з 10:00 по 16:00 год 19 лютого 2024 року буде відсутня напруга у селі Копинівці на вулицях:
09 Лютого, 2024 р., 09:29
Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що з 5 лютого 2024 року в Закарпатті почались відключення від енергоспоживання тих споживачів, котрі впродовж тривалого періоду часу не оплачували рахунки й допустили значний приріст заборгованості.
07 Лютого, 2024 р., 15:53
 За інформацією Закарпатського обласного  центру з гідрометеорології, починаючи з вечора 07 лютого та протягом 8-11 лютого на території області очікується тепла, дощова погода; значні опади у вигляді дощу; на високогір'ї переважно мокрий сніг з дощем. Місцями пориви вітру 15-20 м/с, на високогір'ї ожеледь (І рівень небезпечності, жовтий).
06 Лютого, 2024 р., 10:27
 За повідомленням Мукачівської філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго" у зв'язку з проведенням планових робіт на ПЛ-0,4 кВ та з метою безпечного їх виконання з 10:00 год по 16:00 год 15 лютого 2024 року буде відсутня напруга у селі Лохово на вулицях та об'єкті: