17 Червня, 2024 р., 09:34
Доводимо до відома суб'єктів господарювання розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 27 травня 2024 року № 580 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету у 2024 році, передбачених на виконання заходів Програми розвитку і підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в області на 2021 - 2025 роки", зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 04 червня 2024 року за № 76/566 (далі - Порядок).
14 Червня, 2024 р., 09:36
ПрАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє про планові перерви в електропостачанні споживачів:
13 Червня, 2024 р., 10:55
Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування в рамках здійснення відповідно до статті 14 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» контрольної функції, що полягає, зокрема, в аналізі практики застосування законодавчих актів у діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, підготовці та поданні відповідних висновків та рекомендацій на розгляд Верховної Ради України, проводить вивчення проблематики статусу депутатів місцевих рад.
12 Червня, 2024 р., 13:32
У більшості шкіл Закарпаття вже почалися літні канікули. Це означає, що діти перебуватимуть вдома, у бабусь чи дідусів у селі, але нерідко – без нагляду дорослих. З огляду на це адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить дорослих, батьків нагадати дітям основні правила поводження з електроприладами і таким чином подбати про їхню безпеку.
12 Червня, 2024 р., 09:41
12 Червня, 2024 р., 08:42
Платіжки за електроенергію, розраховані за новою ціною, усі побутові споживач компаній Групи Tolk отримають тільки у липні поточного року. У червні рахунки формують за електроенергію, спожиту в травні, тож і розрахункова ціна буде тією, що діяла до підвищення.
12 Червня, 2024 р., 08:28
Гриби – це дарунок лісу, але, водночас, вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й до смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.
12 Червня, 2024 р., 08:24
Увага, в мережі Фейсбук з’явилася фейкова сторінка  нібито від Укренерго, яка поширює недостовірну інформацію про графіки відключень. Вона виглядає ось так:
05 Червня, 2024 р., 14:54
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.02.2024 № 260 «Про запровадження формату онлайн зустрічей «Діалог влади та бізнесу» Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запровадила щочетверга з 15:00 до 17:00 онлайн зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
30 Травня, 2024 р., 13:23
Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області НАГАДУЄ – харчові продукти, які продаються на стихійних ринках або «з рук» не відповідають законодавчим та вимогам безпечності, а також потенційно можуть нанести серйозну шкоду для всіх, хто їх вживає. Як правило такі продукти продають із землі і бруд, що летить, на них з вулиці від машин та з-під ніг перехожих - обов’язковий інгредієнт.