21 Червня, 2024 р., 11:23
📢 Набір до патрульної поліції Закарпаття триває 🚔👮🏻‍♀️ Вимоги до кандидатів на посади у патрульній поліції: ✅громадянство України; ✅вільне володіння українською мовою; ✅вік від 18 років; ✅повна середня загальна освіта; ✅посвідчення водія категорії В. ➡️Отримати інформацію про конкурсний відбір та заповнити анкету до патрульної поліції можна за посиланням: bit.ly/3nv91WE Що ми пропонуємо: ▪️можливість кар'єрного росту; ▪️стабільна заробітна плата; ▪️безкоштовне обслуговування в медзакладах МВС; ▪️щорічна відпустка тривалістю не менше 30 діб; ▪️грошова компенсація на оздоровлення; ▪️можливість взяти житло в лізинг; ▪️компенсація оренди житла. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +380-67-639-20-33
20 Червня, 2024 р., 09:17
13 червня 2024 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 7 червня 2024 р. № 673, якою визначено умови, критерії та механізм надання фінансової державної підтримки фізичним особам, які встановлюють у власних домогосподарствах генеруючі установки, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії.
19 Червня, 2024 р., 11:38
Відповідно до повідомлень Укренерго, із-за пошкоджень енергетичної інфораструктури російською федерацією, по всій території України будуть діяти стабілізаційні та аварійні відключення електроенергії, що в свою чергу може негативно вплинути на виробництво та обіг харчових продуктів, особливо швидкопсувних. У зв’язку з цими обставинами, Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області рекомендує
18 Червня, 2024 р., 16:14
Облдержадміністрація оголошує конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи) у рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва, у тому числі для підприємців – ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей, у Закарпатській області на 2021 – 2024 роки.
18 Червня, 2024 р., 09:04
Ворог руйнує енергетичну інфраструктуру, а на її відновлення потрібні місяці і навіть роки. Тому варто почати підготовку до зими вже сьогодні. На цьому наголошують і фахівці лісової галузі, і керівництво області, і громади.
18 Червня, 2024 р., 08:25
Азартні ігри можуть бути джерелом розваги, але водночас вони несуть серйозну загрозу для здоров’я та благополуччя людини. Ігрова залежність є серйозним розладом, який може мати катастрофічні наслідки для гравця та його близьких. З метою підвищення обізнаності населення щодо негативного впливу азартних ігор, на підставі листа департаменту соціального захмсту населення Закарпатської обласної військової адміністрації від 14 червня 2024 року, ділимося важливою інформацією про загрози ігрової залежності, способи її запобігання та можливості отримання допомоги.
17 Червня, 2024 р., 09:34
Доводимо до відома суб'єктів господарювання розпорядження голови обласної державної адміністрації - начальника обласної військової адміністрації від 27 травня 2024 року № 580 "Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету у 2024 році, передбачених на виконання заходів Програми розвитку і підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в області на 2021 - 2025 роки", зареєстроване у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 04 червня 2024 року за № 76/566 (далі - Порядок).
15 Червня, 2024 р., 10:28
На засіданні доповідали керівники регіональних підрозділів Служби безпеки, Нацполіції, Держприкордонслужби, територіальної оборони, ПрАТ «Закарпаттяобленерго», Закарпатської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України». Про це інформує Закарпатська ОВА.
14 Червня, 2024 р., 09:36
ПрАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє про планові перерви в електропостачанні споживачів:
13 Червня, 2024 р., 10:55
Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування в рамках здійснення відповідно до статті 14 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» контрольної функції, що полягає, зокрема, в аналізі практики застосування законодавчих актів у діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, підготовці та поданні відповідних висновків та рекомендацій на розгляд Верховної Ради України, проводить вивчення проблематики статусу депутатів місцевих рад.