КНП "ЦПМСД" Івановецької сільської ради

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»

Статут КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Івановецької сільської ради

06 Червня, 2024 р., 10:25
Шановні жителі громади, колеги, депутати, члени виконавчого комітету! Повідомляємо, що 18 червня 2024 року з 9:00 до 14:00 к.ч. в АЗПСМ села Клячаново буде проведено День донора крові!
21 Травня, 2024 р., 11:16
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Івановецької сільської ради прийме на роботу сімейного лікаря в АЗПСМ села Клячаново та АЗПСМ села Лохово та фельшера у села Іванівці та Старе Давидково.
16 Травня, 2024 р., 09:00
Цьогоріч, з 13 по 17 травня, в Україні вже вшосте відбувається Європейський тиждень громадського здоров’я. Ця подія має на меті привернути увагу до здоров’я та добробуту громадян, а також сприяти співпраці профільних спільнот у Європі.
29 Квітня, 2024 р., 14:09
На 30 квітня у селі Старе Давидково було заплановано медичний огляд жінок та дітей спеціалістами мобільної бригади Ужгородського міського пологового будинку.
29 Квітня, 2024 р., 08:27
Поліомієліт — це небезпечне захворювання, яке спричиняє поліовірус. Він вражає нервову систему та може призвести до невиліковного паралічу та летальних випадків. У жовтні 2021 року в Україні зафіксували випадок поліомієліту у Рівненській області. А вже в січні 2022 року — випадок гострого в’ялого паралічу діагностували у дитини з Закарпаття.
24 Квітня, 2024 р., 16:04
 Враховуючи, що комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Івановецької сільської ради отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, просимо жителів громади, які мають намір обслуговуватися у медичних закладах на території громади, звернутися до сімейних лікарів з метою переукладання декларації.
24 Квітня, 2024 р., 15:52
У рамках всесвітнього тижня імунізації нагадуємо про смертельно-небезпечні хвороби, які можна попередити просто своєчасно зробивши щеплення.
12 Квітня, 2024 р., 11:08
У зв’язку з реєстрацією випадку захворювання людини на бруцельоз в Луцькому районі, Волинської області Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області повідомляє:
11 Квітня, 2024 р., 13:35
Спалахи кору виникають періодично — раз на 5-6 років через низку причин. Значна кількість невакцинованих людей сприяє тому, що ці періодичні спалахи стають великими хвилями. Так, у 2017–2019 роках в Україні на кір захворіло понад 115 тис. осіб.
29 Березня, 2024 р., 08:34
КНП «ЦПМСД» Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення громади, вживає заходи з профілактики захворювання населення та підтримки громадського здоров’я.