КНП "ЦПМСД" Івановецької сільської ради

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»

24 Квітня, 2024 р., 16:04
 Враховуючи, що комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Івановецької сільської ради отримало ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, просимо жителів громади, які мають намір обслуговуватися у медичних закладах на території громади, звернутися до сімейних лікарів з метою переукладання декларації.
24 Квітня, 2024 р., 15:52
У рамках всесвітнього тижня імунізації нагадуємо про смертельно-небезпечні хвороби, які можна попередити просто своєчасно зробивши щеплення.
12 Квітня, 2024 р., 11:08
У зв’язку з реєстрацією випадку захворювання людини на бруцельоз в Луцькому районі, Волинської області Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області повідомляє:
11 Квітня, 2024 р., 13:35
Спалахи кору виникають періодично — раз на 5-6 років через низку причин. Значна кількість невакцинованих людей сприяє тому, що ці періодичні спалахи стають великими хвилями. Так, у 2017–2019 роках в Україні на кір захворіло понад 115 тис. осіб.
29 Березня, 2024 р., 08:34
КНП «ЦПМСД» Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення громади, вживає заходи з профілактики захворювання населення та підтримки громадського здоров’я.
28 Березня, 2024 р., 13:49
Спеціалістами мобільної бригади Ужгородського міського пологового будинку проводиться медичний огляд жінок та дітей. У квітні місяці він запланований в Івановецькій громаді.
28 Березня, 2024 р., 10:01
 У рамках всеукраїнської акції «Твоя кров може воювати» та для задоволення вимог спеціалізованої державної установи «Український центр трансплант-координації» відповідно до підпункту 1 пункту 10 Порядку задоволення потреб сил безпеки та сил оборони у донорській крові та компонентах крові в умовах воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2023 року № 681, в Івановецькій громаді буде проведено День донора.
28 Березня, 2024 р., 09:56
Згідно з повідомленням закладів охорони здоров’я області упродовж 2023 року зареєстровано 35 випадків захворювання людей на лептоспіроз, нажаль зафіксовано 3 летальні випадки. Цього року випадки захворювання людей на лептоспіроз в Мукачівському районі також реєструвались.
25 Березня, 2024 р., 08:50
Міністерство охорони здоров’я України спільно з Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» з метою оптимізації комунікацій в охороні здоров’я запускають всеукраїнське опитування “Голос пацієнтів. Перша хвиля”.
19 Березня, 2024 р., 10:12
 Люди з туберкульозом можуть лікуватися в лікарні або вдома під наглядом лікаря — амбулаторно. Більшість лікується амбулаторно з першого дня хвороби. Це ефективно й безпечно для навколишніх, якщо так визначив лікар.