Івановецька громада
Закарпатська область, Мукачівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

 

З 30 січня 2023 року для всіх регіонів України став доступним для роботи Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг (далі – Реєстр).

Відповідно до вимог Закону України «Про соціальні послуги», який набув чинності з 01 січня 2020 року, постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» всі юридичні та фізичні особи-підприємці, які надають соціальні послуги, повинні бути внесені в зазначений Реєстр та відповідати Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг (постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 « 185).

 Всі заклади, які надають соціальні послуги, мають працювати відповідно до вимог Закону України «Про соціальні послуги», який набув чинності з 01 січня 2020 року і мають  бути включені до Реєстру надавачів соціальних послугвідповідати критеріям діяльності надавачів соціальних послуг (постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №185) та дотримуватися вимог Державного стандарту стаціонарного догляду.

Порядок та механізм ведення Реєстру визначено у Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99 .

Інформацію про користування Реєстром ви можете знайти на сайті Мінсоцполітики за посиланням:https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html.

Перелік документів, які мають подавати надавачі соціальних послуг до реєстратора для внесення інформації до Реєстру визначено в Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99 .

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які надають соціальні послуги, обов’язково подають:

- заяву надавача соціальних послуг за формою згідно з додатком 3 ;

- перелік соціальних послуг, які має право надавати надавач соціальних послуг, їх зміст та обсяг, умови і порядок отримання за формою згідно з додатком 4 ;

- відомості про дату та результати здійсненого уповноваженими органами контролю за дотриманням надавачем соціальних послуг вимог, установлених законодавством про соціальні послуги (за наявності).

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці крім документів/відомостей, зазначених в абзацах третьому і четвертому цього пункту, за бажанням подають:

- копії штатного розпису надавача соціальних послуг і трудових договорів з найманими працівниками;

- копії документів про освіту, свідоцтва про підвищення кваліфікації (за наявності), атестацію, неформальне професійне навчання, фаховий рівень працівників;

- копії посадових інструкцій працівників;

- копії особистих медичних книжок працівників;

- довідку територіального органу ДПС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);

- копію документа, що підтверджує право власності на приміщення або на право користування приміщеннями, які будуть використовуватися для надання соціальних послуг;

- висновок фахівця з питань технічного обстеження будівель і споруд, який має кваліфікаційний сертифікат, про відповідність приміщення ДБН В.2.2-40:2018 “Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення”. У разі наявності у зазначеному висновку інформації про неможливість повністю пристосувати об’єкти надавача для потреб осіб з інвалідністю додатково подається інформація засновника (власника) надавача за погодженням із громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю про забезпечення розумного пристосування відповідних об’єктів згідно з частиною другою  статті 27 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”.

Для внесення в Реєстр, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які є надавачами соціальних послуг необхідно звернутися до відповідальних осіб територіальних громад за місцем реєстрації за адресою, що додається: із заявою (посилання на заяву) та переліком соціальних послуг, які має право надавати надавач, їх зміст, обсяг, умови і порядок отримання за встановленою формою (посилання на форму).

 

Інформація про реєстраторів Івановецької  ТГ :

 Івановецька сільська рада - Ленюська Наталія Василівна, тел.. 0666937579

Тулюк Ольга Іллівна, тел..0506713705

Тімовті Марія Василівна,  тел..0953609733

Адреса прийому документів від надавачів соціальних послуг

(населений пункт, вулиця, № буд.) : с. Іванівці, вул. Миру, 15

 

 

.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь