ЦНАП

В Івановецькій громаді відбулась важлива подія – урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Це велике досягнення і ми пишаємося тим, що наша громада отримала можливість відкрити власний ЦНАП, який відповідає сучасним вимогам та європейським стандартам.

Головною метою Центру надання адміністративних послуг Івановецької сільської ради  є надання якісних адміністративних послуг та їх доступність. Центр знаходиться за адресою: Мукачівський район, с. Іванівці, вул. Миру, 15. Через географічні особливості громади та віддаленість сіл від адміністративного центру, створено віддалені робочі  місця в старостинських округах:

с. Жуково, вул. Миру, 26;

с. Лохово, вул. Центральна, 42;

с. Бобовище, вул. Миру, 44;

с. Копинівці, вул. Миру, 94 .

Загальна кількість адміністративних послуг, надання яких запроваджено через центр – 180.

ЦНАП надаватиме послуги:
-    реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання;
-    реєстрація актів цивільного стану;
-    паспортні послуги (вклейка фото);
-    послуги соціального характеру;
-    послуги Пенсійного фонду;
-    місцеві послуги;
-    земельні послуги;
-    реєстрація нерухомості, тощо

Урочиста подія розпочалася із вітального слова очільника Мукачівської райдержадміністрації Едгара ТокараГолова подякував усім, хто долучився до створення ЦНАПу, хто доклав чималих зусиль, аби сьогодні громадяни змогли отримувати якісні адмінпослуги у комфортних умовах. З вітальним словом виступили в.о. сільського голови Євген Калинич та начальник ЦНАПу Марія Тімовті, які  також привітав присутніх з важливою подією та побажали плідної праці.

На церемонію відкриття завітали почесні гості: заступник начальника Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)в Закарпатській області Михайло Думнич, начальник Мукачівського відділу ДРАЦС у Мукачівському районі  Світлана Пелюховська, старости, депутати Івановецької сільської  ради та мешканці нашої громади.