Електронна демократія

10 Квітня, 2024 р., 11:26
Звернення громадян — викладені в письмовій або усній формі пропозиції, заяви і скарги, електронні петиції.
10 Квітня, 2024 р., 11:24
Місцевий референдум — це форма вирішення питань місцевого значення територіальною громадою через пряме волевиявлення.
10 Квітня, 2024 р., 11:23
Громадські слухання — це право територіальної громади проводити зустрічі з депутатами ради або посадовими особами.
10 Квітня, 2024 р., 11:21
Місцева ініціатива – це форма безпосередньої участі членів територіальної громади в місцевому самоврядуванні.
10 Квітня, 2024 р., 11:20
Органи самоорганізації населення — представницькі органи, що створюються жителями, які на законних підставах проживають на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення завдань, передбачених Законом України «Про органи самоорганізації населення».
10 Квітня, 2024 р., 11:17
Що громаді дає наявність такого КДО, як Молодіжна рада?
10 Квітня, 2024 р., 11:14
Молодіжна рада — це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.