Депутатський корпус

Депутатський склад

Кількість депутатів, обраних до місцевої ради на виборах 2020 – 22

Висування (назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидата, або самовисування)

Кількість обраних депутатів

Відсоток від загального складу ради

Самовисування

Політична партія «Рідне Закарпаття»

Політична партія «Команда Андрія Балоги»

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Виборчий округ №1 (с. Клячаново)

Ільницький Іван Мирославович, 24 серпня 1987 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФГ "Світ М’яса", начальник відділу, політична партія «Рідне Закарпаття».

Матіс Сергій Юрійович, 19 листопада 1986 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, ФГ "Світ М’яса", завідувач складу, політична партія «Рідне Закарпаття».

Симир Василь Васильович, 15 червня 1967 р.н., громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, приватний підприємець, самовисування.

Ільницька Наталія Мирославівна, 23 квітня 1992 р.н., громадянка України, освіта вища, керівник делікатесного відділу ФГ "Світ м'яса", безпартійна, самовисування

Виборчий округ № 2 (с. Іванівці)

Дерев’яник Маріанна Федорівна, 14 вересня 1966 р.н., громадянка України, освіта вища, безпартійна, Мукачівський міськвиконком, начальник відділу економіки, політична партія «Команда Андрія Балоги».

Калинич Євген Юрійович, 17 липня 1957 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Основа енерго", директор, самовисування.

Геріч Іван Ілліч, 05 лютого 1979 р.н.,  громадянин України, освіта вища, безпартійний, священнослужитель, одружений, виховує трьох доньок, самовисування.

Виборчий округ № 3 (с. Старе Давидково)

Віщак Наталія Степанівна, 26 березня 1975 р.н., громадянка України, освіта вища, безпартійна, Стародавидківська ЗОШ І ст., завідувач, політична партія «Рідне Закарпаття».

Симочко Віктор Олексійович, 18 травня 1972 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер, самовисування.

Виборчий округ № 4 (с. Жуково)

Бела Ярослав Васильович, 17 липня 1989 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, політична партія «Команда Андрія Балоги».

Максим Іван Іванович, 03 липня 1967 р.н., громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, "Моторвагонне депо Львівської залізниці», провідник, політична партія «Рідне Закарпаття».

Виборчий округ № 5 (с. Лохово, с.Череївці)

Герц Дмитро Іванович, 07 листопада 1949 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Червона гора", директор, самовисування.

Піняшко Марина Юріївна, 23 вересня 1991 р.н., громадянка України, освіта вища, безпартійна, Лохівська сільська рада, секретар, самовисування.

Прокопець Руслан Іванович, 18 травня 1980 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, ДП "Іршавське лісове господарство, Т.В.О., самовисування.

Виборчий округ № 6 (с. Бобовище, с. Грибівці)

Бабіля Роман Володимирович, 10 березня 1974 р.н., громадянин України, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, політична партія «Команда Андрія Балоги».

Глагола Мар’яна Михайлівна, 27 вересня 1984 р.н., громадянка України, освіта вища, безпартійна, Бобовищенська сільська рада, секретар, самовисування.

Козак Михайло Іванович, 21 листопада 1969 р.н., громадянин України, освіта загальна середня, безпартійний, підприємець, самовисування.

Немеш Мирослав Семенович, 19 вересня 1972 р.н., громадянин України, освіта середня спеціальна (технік-бджоляр), безпартійний, ПП "Петрусь С. І.", товарознавець, самовисування.

Виборчий округ № 7 (с.Ільківці, с.Копинівці, с.Микулівці, с.Щасливе, с.Ростов’ятиця)

Головачко Лариса Іванівна, 01 січня 1974 р.н., громадянка України, освіта вища, безпартійна, Копиновецькасільська рада, секретар, самовисування.

Кельман Оксана Юріївна, 10 січня 1980 р.н., громадянка України, освіта вища, безпартійна, Копиновецька ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель початкових класів, самовисування.

Козар Іван Васильович, 16 січня 1976 р.н., громадянин України,  освіта середня спеціальна, безпартійний, ДВ "Завод Будівельної індустрії", водій, самовисування.

Стегней Василь Васильович, 17 вересня 1964 р.н., громадянин України, освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ТОВ"АЕБ ЕФОРТ-25", начальник охорони, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".