Новини освіти

16 Травня, 2024 р., 14:25
Якби ж то можна вишить вишиванку,
02 Травня, 2024 р., 11:55
26 квітня 2024 року на базі Івановецької гімназії Івановецької сільської ради спікером Січка Вікторією було проведено навчання для усіх учителів-предметників які викладають в початкових класах НУШ, вихователів ГПД та асистентів вчителя нашої територіальної громади на тему: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Під час тренінгу було обговорено питання діяльнісного підходу в навчанні, у роботі вчителя. Учителі дізналися про штучний інтелект, нейронауку. Об’єднавшись в групи згідно пір року, провели ранкове коло, складали маршрут подорожі Україною, грали в гру «Я їду, наприклад, у Львів. Що тобі принести?». Педагоги дізнались багато цікавого, корисного, нового, кожен поділився досвідом роботи. Також слухачі програми підвищення кваліфікації отримали незабутні позитивні емоції, гарний настрій. На завершення заходу кожен учитель отримав у подарунок книжку «Ранкові зустрічі в початковій школі».
01 Травня, 2024 р., 10:51
25 квітня 2024 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради проведено ІІ етап Конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» на тему «Звеличуємо мам, які наближають Перемогу».
08 Квітня, 2024 р., 16:46
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класів
26 Березня, 2024 р., 08:00
Наталіє Степанівно, дорога імениннице!
18 Березня, 2024 р., 10:22
У Івановецькій територіальній громаді пройшов ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» ініціатором яких є президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.