Новини освіти

28 Листопада, 2022 р., 14:45
За результатами національного мультипредметного тесту в області максимальні 200 балів з предметів тестування здобули 245 випускників закладів загальної середньої освіти.
21 Листопада, 2022 р., 10:10
18 листопада 2022 року на базі Лохівського закладу загальної середньої освіти імені Юрія Герца відбувся ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсному  випробуванні взяли участь 25 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради. Це представники Бобовищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Клячанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца, Івановецької гімназії, Копиновецької гімназії, Стародавидківської початкової школи, Жуківської початкової школи.
14 Листопада, 2022 р., 09:58
11 листопада 2022 року на базі Бобовищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап XІII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів ЗЗСО Івановецької сільської ради.
09 Листопада, 2022 р., 14:36
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради вітає Вас з професійним святом!
04 Листопада, 2022 р., 14:15
Два заклади  Івановецької сільської ради отримали нові сучасні комп'ютери на базі операційної системи Chrome:  Лохівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Ю.Герца та Бобовищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
20 Жовтня, 2022 р., 16:32
З метою належної організації та проведення атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти Івановецької сільської ради  відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.
30 Вересня, 2022 р., 15:18
Шановні бібліотекарі!
30 Вересня, 2022 р., 14:41
Шановні освітяни!
29 Вересня, 2022 р., 12:25
Сьогодні, 29 вересня, у Івановецькій громаді відбулись святкування з нагоди Дня працівників освіти. Керівників закладів загальної середньої та закладів дошкільної освіти з прийдешнім святом вітали: сільський голова Івановецької сільської ради Михайло Мишкулинець, секретар Івановецької сільської ради Євген Калинич, обласний депутат Георгій Горват та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Наталія Віщак. Мишкулинець Михайло Михайлович та Калинич Євген Юрійович подякували педагогам за сумлінну працю та високий професіоналізм, побажали міцного здоров'я, миру та злагоди.