Новини соцзахисту

09 Листопада, 2022 р., 15:29
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022           № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України», починаючи з 1 жовтня 2022 року, розпочалася поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. З 1 грудня 2022 року функції із призначення субсидій та пільг перейдуть до органів Пенсійного фонду. Які зміни у цій сфері очікують громадян?
01 Листопада, 2022 р., 09:50
Тепер для отримання статусу учасника бойових днів неважлива кількість днів на фронті
01 Листопада, 2022 р., 09:47
Що потрібно робити при зміні місця перебування внутрішньо переміщеної особи для того, щоб не втратити щомісячну державну допомогу?
20 Жовтня, 2022 р., 16:25
У Закарпатській області діє «гаряча лінія» з соціальних питань для військовослужбовців та членів сімей загиблих захисників і захисниць України.
20 Жовтня, 2022 р., 11:36
Державне агентство лісових ресурсів України запустило інтернет-магазин "ДроваЄ", де можна придбати дрова онлайн.
13 Жовтня, 2022 р., 12:41
Указом Президента України №372 від 26 травня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)  солдата Шайно Володимира Васильовича.
04 Жовтня, 2022 р., 13:21
В нашій державі діє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, який постійно проводить роботу по збору та систематизації повної інформації та даних щодо військовополонених та/або зниклих безвісти за особливих обставин захисників (оборонців).
31 Серпня, 2022 р., 09:03
 Коли читаєш про збір коштів на підтримку українських захисників, то гордість розпирає за небайдужих співвітчизників. Проте, коли дізнаєшся, що гроші на допомогу, своєю працею, збирає малеча, то подих перехоплює.
30 Серпня, 2022 р., 09:23
5% населення України складають люди з інвалідністю. Події повномасштабного вторгнення є жахливими і руйнівними для всіх мешканців(-ок) України, проте захистити своє життя для людей з інвалідністю та маломобільним групам населення в умовах відсутності належного безбар’єрного середовища, недоліків законодавства стало ще складніше. Саме тому з квітня 2022 року громадська організація “Вектор прав людини” спільно з партнерами організували лінію допомоги  “Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану”.