Новини соцзахисту

18 Липня, 2024 р., 09:22
Громадська організація «Зелена альтернатива України» розробила дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб, постраждалих від збройної агресії за період квітень-червень 2024 року.
20 Червня, 2024 р., 10:15
13 Червня, 2024 р., 15:24
Положеннями окремих нормативно-правих актів для прийняття рішення про призначення в окремих випадках деяких видів допомог, надання пільг з оплати комунальних послуг, а також для включення до Реєстру осіб, які мають право на пільги, передбачено складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи (далі – Акт обстеження).
10 Червня, 2024 р., 09:52
Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається тим сім’ям, у яких доходи не перевищують рівень забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї.
10 Червня, 2024 р., 09:50
Програма єОздоровлення, яку запустили минулого року, продовжується і цьогоріч.
04 Червня, 2024 р., 16:27
Щорічно 4 червня відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Його запровадила Генеральна Асамблея ООН.
28 Травня, 2024 р., 10:01
За продовженням виплат необхідно звернутися до 1 липня 2024 року, якщо ви одночасно відповідаєте всім наведеним нижче критеріям:
21 Травня, 2024 р., 10:02
Запрошуємо взяти участь в анкетуванні щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення :
27 Березня, 2024 р., 13:43
Війна, розпочата російською федерацією, змусила багатьох українців залишити свої домівки, рятуючись від ворожих обстрілів або окупації. Кількість тих, хто з 2022 р. став внутрішньо переміщеною особою, або повторно перемістився, сягнула 3,5 млн. В цілому на сьогодні, з урахуванням тих ВПО, які перемістилися після 2014 року, в Україні нараховується 4,9 млн ВПО.