Новини соцзахисту

11 Січня, 2024 р., 14:02
Кожні 4 роки склад бебі-бокса переглядають. Враховують думку фахівців кількох міністерств, представників UNICEF Ukraine, відгуки батьків. За результатами обговорень та досліджень методом фокус-груп вміст «пакунку малюка» коригують.
08 Грудня, 2023 р., 13:11
Кабінет Міністрів України 21 листопада 2023 року постановою № 1226 врегулював окремі питання стосовно внутрішньо переміщених осіб. Власне, запровадив інструменти стимулювання осіб працездатного віку з числа ВПО до працевлаштування.
27 Листопада, 2023 р., 10:11
Допомога на проживання для ВПО – один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Тому Мінсоцполітики працює над удосконаленням механізму її призначення, забезпеченням дієвої підтримки і допомоги для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, а також сприянням їх інтеграції у нових громадах:
13 Листопада, 2023 р., 15:47
Для того, щоб кожна родина, яка обігріває в зимовий період своє житло дровами чи вугіллям, могла впевнено пройти зимовий період, Уряд ухвалив рішення, яке суттєво підвищить допомогу на придбання твердого пічного палива для тих, хто потребує такої підтримки.
12 Жовтня, 2023 р., 09:47
18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ», з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції. У рамках даної кампанії заплановано створення експозиції «ПРИДИВИСЬ» у приміщеннях залізничних та авто вокзалів, торгових центрів, на центральних площах міста чи у парках міста Києва та 20 областей України.
18 Вересня, 2023 р., 11:22
Пенсійний фонд розрахує житлову субсидію на опалювальний період 2023-2024 років без звернення громадян.
25 Серпня, 2023 р., 14:13
На початку літа, 1 червня 2023 р., розпочав дію пілотний проєкт – єОздоровлення.
01 Серпня, 2023 р., 09:42
  Проєкт реалізується ГО „ПРО Вімен ЮА” та ГО „Номад” за підтримки Українського Ветеранського Фонду.