Новини освіти

10 Травня, 2023 р., 10:13
10 травня 2023 року відбулася нарада на за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Наталії Віщак та керівників закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради.
09 Травня, 2023 р., 09:53
09 травня 2023 року відбулася нарада на за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Наталії Віщак та керівників закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради.
05 Травня, 2023 р., 10:38
2 травня 2023 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради проведено ІІ етап Конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».
12 Квітня, 2023 р., 11:34
Благодійна акція «Паска для воїна»
04 Квітня, 2023 р., 12:38
Відповідно до плану роботи  відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради 03 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.
21 Березня, 2023 р., 16:15
21 березня 2023 року за підтримки і сприяння керівництва Закарпатської ОВА, Закарпатської обласної ради, департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Івановецької сільської ради отримав шкільний автобус. Це свідчення небайдужого ставлення до проблем соціальної сфери та освітньої галузі.
17 Березня, 2023 р., 10:00
Відповідно до плану роботи 17 березня 2023 року відбулося друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області.
11 Березня, 2023 р., 09:00
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класів
28 Листопада, 2022 р., 14:45
За результатами національного мультипредметного тесту в області максимальні 200 балів з предметів тестування здобули 245 випускників закладів загальної середньої освіти.