Новини освіти

08 Квітня, 2024 р., 16:46
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класів
26 Березня, 2024 р., 08:00
Наталіє Степанівно, дорога імениннице!
18 Березня, 2024 р., 10:22
У Івановецькій територіальній громаді пройшов ІІ етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» ініціатором яких є президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ.
08 Березня, 2024 р., 08:03
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класів
09 Лютого, 2024 р., 14:57
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класів
18 Січня, 2024 р., 16:25
Сьогодні, 18 січня 2024 року в селі Клячаново відбулося відкриття меморіальної дошки в  пам'ять про  загиблого воїна Штима Віталія Васильовича 10 вересня 1985 року народження, який загинув під час бойового завдання  12 травня 2022 року на Луганщині. Право відкрити меморіальну дошку було надано рідним героя. На заході були присутні отець Михайло, який провів поминальний молебень та освятив пам’ятний знак, заступник голови Мукачівської районної військової державної адміністрації Данканич А.А.,  керівник Мукачівського ОМТЦК та СП Пільгуй Є.М., сільський голова Івановецької сільської ради Мишкулинець М.М., класний керівник Логойда Г.І., рідні героя та жителі  Івановецької громади.
08 Січня, 2024 р., 13:54
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України  від 02 жовтня 2023 року №1183 «Про проведення конкурсного відбору посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2023-2024 роках (1 клас)»  заклади  загальної середньої освіти Івановецької сільської ради здійснили прозорий вибір підручників для 1 класу  Нової української школи відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників.