Новини освіти

02 Червня, 2022 р., 11:46
 З метою поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень  в закладах освіти Івановецької територіальної громади у червні 2022 року  будуть проводитись звітування керівників закладів освіти перед педагогічним колективом та громадськістю.
27 Травня, 2022 р., 13:47
Майбутні вступники, які планують складати національний мультипредметний тест (НМТ)  ЗНО, мають двічі підтвердити свій намір брати участь у вступному випробуванні.
24 Травня, 2022 р., 11:36
З метою організації прозорого вибору  закладами  загальної середньої освіти  підручників для 5 класу  Нової української школи, що можуть видаватися за  кошти державного бюджету,  Міністерством освіти і науки України  23 травня 2022 року видано наказ  №1/5415-22 «Щодо забезпечення виконання наказу МОН від 30 вересня 2021 року №1048».
23 Травня, 2022 р., 13:52
Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ щодо забезпечення видачі документів про загальну середню освіту випускниками шкіл в умовах воєнного стану в Україні.
23 Травня, 2022 р., 11:23
Міністерством освіти і науки з метою підготовки до організованого проведення національного мультипредметного тесту видано наказ № 434 від 12 травня 2022 року «Про організацію та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту».
19 Травня, 2022 р., 11:39
Щорічно, у третій четвер травня, Україна відзначає День вишиванки. Цьогоріч він припав  на 19 травня. Цей день присвячений українській культурі  та традиціям. В цьому році цей день для нас має особливе символічне значення. Надягаючи вишиванку, відчуваєш гордість. Гордість від того, що ти є частиною великого народу! У вишитих хрестиках закладено генетичний код Українця. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Долучилися до Онлайн-марафону, присвяченого Всесвітньому дню  вишиванки  заклади освіти та культури Івановецької сільської ради.
13 Травня, 2022 р., 09:25
- Із 20 травня до 7 червня - абітурієнт має підтвердити своє бажання взяти участь у НМТ; повідомити про місце перебування в липні (місце тестування).
04 Травня, 2022 р., 13:59
На вимогу освітян і батьків випускників тривалість національного мультимедійного тесту ЗНО буде продовжена до 120 хвилин.
02 Травня, 2022 р., 10:55
З 1 лютого до 19 квітня усі вступники 2022 року для участі в ЗНО заповнювали реєстраційні форми на сайті УЦОЯО.