Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно-активної молоді «EcoFuture Of Ukraine»

Дата: 14.06.2024 09:10

Фото без описуВідповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 10.06.2024 № 3600 20-21 червня 2024 року у Вінниці відбудеться Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно-активної молоді «EcoFuture Of Ukraine.

Форум спрямований на надання учасникам знань, навичок та натхнення для активної участі в збереженні природи та вирішенні екологічних проблем, що виникають під час війни.

Реєстрація на форум здійснюється за посиланням: https://forms.gle/gwdJ6MpVxU61HhCAA

Дедлайн реєстрації: 18 червня 2024 року.

У разі виникнення додаткових питань, звертатися до відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України за тел. (044) 284-30-26 або на ел. пошту regiomol@ukr.net.

За інформацією наданою Закарпатською обласною військовою адміністрацією