Новини освіти

11 Березня, 2022 р., 14:47
10  березня 2022 року у залі засідань Івановецької сільської ради  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Тулюк О.І. провела нараду керівників закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради, на якій було розглянуто  нагальні питання щодо тимчасового розміщення евакуйованого населення у закладах дошкільної освіти Івановецької сільської ради. Керівників закладів дошкільної освіти ознайомлено на нараді з листами Міністерства освіти і науки України про оплату праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання, про практику застосування трудового застосування у галузі освіти і науки під час правового режиму воєнного стану. Дано доручення  надати інформацію про працівників (чоловіків віком від 18 до 60  років), які забезпечують функціонування закладів освіти ТГ.
11 Березня, 2022 р., 10:45
10 березня 2022 року під головуванням начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольги Тулюк відбулася онлайн нарада керівників закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради.
10 Березня, 2022 р., 10:33
Про це повідомила Мар’яна Марусинець, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА.
02 Березня, 2022 р., 16:17
Міністерство освіти і науки України скасувало проведення державної підсумкової атестації учнів 4 і 9 класів у цьому році. Попередні два роки така відміна була спричинена пандемією коронавірусу, а тепер – воєнними подіями в країні.
02 Березня, 2022 р., 12:36
ВРУ 24.02.2022 затвердила Указ Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022.
02 Березня, 2022 р., 12:32
Відповідно до інформації  Міністра освіти і науки України реєстрацію учасників ЗНО-2022 продовжено до 09 квітня 2022 року.
02 Березня, 2022 р., 12:23
Міністерство освіти і науки  категорично забороняє керівникам органів управління освітою та керівникам навчальних закладів примушувати педагогічних та інших працівників до написання заяв про відпустку без збереження заробітної плати.
24 Лютого, 2022 р., 16:45
Сьогодні, 24 лютого 2022 року, в Україні введено воєнний стан. Президент підписав Указ №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який підтримано Верховною Радою.
17 Лютого, 2022 р., 11:52
Боротьба за українську соборну державу - найбільш яскрава сторінка історії визвольних змагань українського народу. За волю і незалежність України загинули десятки тисяч кращих українців. Реалізувались мрії багатьох поколінь нашого народу про об’єднання в єдину соборну державу.