Новини освіти

10 Січня, 2022 р., 12:20
З  22 грудня 2021 року до 17 січня 2022 року педагогічні працівники ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників. Це здійснюється для того, щоб на 2022/2023 навчальний рік до кожного ЗЗСО надійшли друковані примірники саме тих підручників для 9 класу, які будуть обрані цим закладом освіти.
10 Січня, 2022 р., 12:10
5-го січня розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року, яка триватиме до 22 січня включно.
29 Грудня, 2021 р., 14:44
29 грудня 2021 року в залі засідань Івановецької сільської ради відбулась нарада керівників закладів культури Івановецької  сільської ради. В ході проведення наради начальник відділу, освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольга Тулюк порушила ряд актуальних та першочергових питань діяльності галузі. А саме:
28 Грудня, 2021 р., 09:40
24 грудня 2021 року відбулась зустріч працівника управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області  з сільським головою Івановецької сільської ради, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради та працівниками відділу.
24 Грудня, 2021 р., 13:26
Відповідно до Стратегічного плану діяльності Міністерства освіти і науки України до 2024 року, затвердженого 19 грудня 2019 року, за пріоритетним напрямом «Якісна і доступна дошкільна освіта» Міністерство освіти і науки України спільно з Командою підтримки реформ Міністерства освіти і науки України, утвореною згідно з наказом МОН від 17.04.2019 р. №2 502, інформує про проведення у 2022 році дослідження у сфері дошкільної освіти з метою визначення сприятливих умов для формування, розвитку та підтримки педагогічних практик.
24 Грудня, 2021 р., 08:34
В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо» – https://znaimo.gov.ua. Вона є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
13 Грудня, 2021 р., 10:32
12 грудня 2021 року, учні закладів загальної середньої освіти Івановецької громади, які протягом двох тижнів відпочивали у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка», щасливі та з позитивними емоціями повернулись додому.
03 Грудня, 2021 р., 08:35
 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» вчителі Бобовищенського закладу загальної середньої освіти отримали 9 ноутбуки для дистанційного навчання.
02 Грудня, 2021 р., 10:07
01 грудня  2021 року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Тулюк Ольга провела  нараду  директорів, медичних сестер  та кухарів закладів дошкільної освіти Івановецької територіальної громади з питання «Впровадження реформи харчування. Здорове харчування у закладах дошкільної освіти Івановецької територіальної громади». У нараді взяв участь голова сільської ради Мишкулинець М.М.