Новини освіти

27 Вересня, 2021 р., 09:01
27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.
15 Вересня, 2021 р., 20:16
У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть, якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат.
14 Вересня, 2021 р., 14:59
14.09.2021 року  відбулася нарада керівників закладів освіти Івановецької ТГ з питань вакцинації  працівників закладів освіти.
31 Серпня, 2021 р., 21:49
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
30 Серпня, 2021 р., 16:21
30 серпня 2021 року відбулася розширена серпнева нарада керівників закладів освіти Івановецької територіальної громади під головуванням в.о.сільського голови Івановецької сільської ради Калинича Є.Ю., за участю начальника відділу, освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради, директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи  закладів загальної середньої,  директорів закладів дошкільної освіти та старост старостинських округів Івановецької сільської ради. «Про  стан розвитку освіти Івановецької територіальної громади та завдання на 2021-2022 навчальний рік» інформувала Ольга Тулюк – начальник відділу, відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.
20 Серпня, 2021 р., 13:27
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти. 6 серпня 2021 року, закон повернуто до Верховної Ради з підписом Президента.
20 Серпня, 2021 р., 09:41
Про переліки навчальної літератури та навчальних програм рекомендовані МОН для 2021/2022 навчального року
02 Липня, 2021 р., 14:48
02 липня 2021 року у Івановецькій територіальній громаді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів  Бобовищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Івановецької  сільської ради Мукачівського району  та Копиновецької гімназії Івановецької сільської ради Мукачівського району.
25 Червня, 2021 р., 13:40
25 червня 2021 року начальником відділу освіти, культури та спорту  Івановецької сільської ради Тулюк О.І. та головним спеціалістом відділу освіти Ткаленко Т.І. було  проведено онлайн-нараду з бібліотекарями та керівниками початкових шкіл закладів загальної середньої  освіти Івановецької сільської ради.
23 Червня, 2021 р., 15:42
23 червня 2021 року в приміщені Івановецької гімназії відбувся наступний етап вакцинації працівників закладів освіти, медицини, органів місцевого самоврядування Івановецької територіальної громади.