Новини освіти

24 Травня, 2021 р., 14:16
З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, в закладах освіти Івановецької сільської ради в червні будуть проводитись звітування керівників закладів освіти перед педагогічним колективом та громадськістю.
24 Травня, 2021 р., 10:06
Національна служба здоров’я України дала роз’яснення, які медичні огляди потрібно пройти дітям для зарахування їхніх дітей у перші класи.
20 Травня, 2021 р., 11:03
У країні триває вакцинальна кампанія населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19.
17 Травня, 2021 р., 10:04
14 травня 2021 року працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради взяли участь в онлайн-форумі «Доступ до освіти в територіальних громадах за часів обмежень через Covid-19. Складнощі та передові практики».
13 Травня, 2021 р., 11:57
13 травня 2021 року відбулася онлайн-нарада через платформу Zoom з керівниками закладів загальної середньої  освіти Івановецької сільської ради.
08 Травня, 2021 р., 07:40
 6 травня у приміщенні бібліотеки с.Лохово , відбулася нарада клубних та бібліотечних працівників культури Івановецької сільської територіальної громади, яку провела головний спеціаліст з питань культури відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Немеш Лілія Михайлівна, яка зауважила, що культура - це перш за все джерело інформації для кожного населеного пункту і саме від працівника культури залежить чим і як буде жити село.
07 Травня, 2021 р., 14:46
5 травня 2021 року за підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації відбувся вебінар на тему „Цифрові інструменти для керування навчальним процесом закладу освіти в системі „Єдина школа”, до участі в якому долучилися працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради, керівники та педагоги закладів загальної середньої освіти Івановецької ТГ.
05 Травня, 2021 р., 13:46
У Івановецькій сільській раді 05 травня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Стародавидківської початкової школи.
01 Травня, 2021 р., 21:00
Шановні батьки! Дорогі вчителі, учні та гості нашого сайту!
29 Квітня, 2021 р., 09:13
У 2020/2021 навчальному році підсумкове оцінювання результатів навчання учнів можна проводити дистанційно. Про це йдеться у листі МОН щодо завершення 2020/2021 навчального року.