Онлайн-нарада керівників ЗЗСО Івановецької сільської ради

Дата: 02.02.2022 08:39

01 лютого 2022 року відбулася онлайн-нарада на платформі ZOOM за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольги Тулюк та керівників закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради.

Під час наради було обговорено важливі освітянські питання, а саме:

1. Про інформаційно-роз’яснювальну роботу під час реєстрації випускників 11 класів на ЗНО-2022.
  2. Про подання пакету документів від закладів загальної середньої освіти для замовлення документів про базова та повну загальну середню освіту.
  3. Про план роботи атестаційної комісії ІІ рівня Івановецької сільської ради у 2021-2022 навчальному році та терміни подання характеристик.
  4. Про дотримання карантинних заходів, температурного режиму, санітарно-гігієнічних умов утримання дітей та особливості роботи закладів освіти в умовах карантину.
  5. Про дотримання лімітів  споживання енергоносіїв закладами загальної середньої освіти Івановецької сільської ради.

У ході наради керівникам ЗЗСО надано рекомендації з кожного питання.