Нарада керівників закладів культури Івановецької сільської ради

Дата: 29.12.2021 14:44

Фото без опису29 грудня 2021 року в залі засідань Івановецької сільської ради відбулась нарада керівників закладів культури Івановецької  сільської ради. В ході проведення наради начальник відділу, освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольга Тулюк порушила ряд актуальних та першочергових питань діяльності галузі. А саме:

• Про ознайомлення та виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30 листопада 2021 року  №2664  «Про затвердження змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням»;
  • Про подання звітності за формою № 7-НК (річна) «Звіт продіяльність клубного закладу» згідно наказу Міністерства культури України18 червня 2019 року № 478;
  • Про подання звітності 6-НК  "Звіт  про  діяльність
    державних,   публічних   бібліотек,  централізованих  бібліотечних
    систем  (ЦБС),  що  віднесені  до  сфери  управління  Міністерства
    культури і  туризму  України";
  • Про плани роботи закладів культури на 2022 рік;
  • Про створення та дотримання безпечних умов перебування у закладах культури.

Підводячи підсумки наради, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту зазначила на потребі рухатись постійно вперед, шукати сучасні форми роботи, модернізувати заклади, вчитись по-новому мислити, розвиватись і вдосконалюватись, відповідно до вимог часу, щоб бути потрібними і цікавими для людей, заради яких ми і працюємо.