Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології)!

Дата: 01.02.2022 12:58

Фото без опису28 січня 2022 року на базі Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступені №8 Ужгородської міської ради відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології). В олімпіаді брали участь найкращі учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти області.

Івановецьку територіальну громаду представив учень 11 класу Бобовищенського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Івановецької сільської ради –  Гонак Владислав Віталійович, який  виборов почесне  ІІ місце.

Щиро вітаємо Гонак Владислава з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології). Бажаємо подальших перемог, невичерпної енергії, натхнення у здійсненні творчих задумів!

Слова щирої подяки адресуємо Козару Василю Васильовичу, вчителю трудового навчання та дирекції Бобовищенського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів. Хай не міліють джерела Вашої творчості, вірте і підтримуйте своїх учнів.