Новини освіти

03 Грудня, 2021 р., 08:35
 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою СOVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» вчителі Бобовищенського закладу загальної середньої освіти отримали 9 ноутбуки для дистанційного навчання.
02 Грудня, 2021 р., 10:07
01 грудня  2021 року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Тулюк Ольга провела  нараду  директорів, медичних сестер  та кухарів закладів дошкільної освіти Івановецької територіальної громади з питання «Впровадження реформи харчування. Здорове харчування у закладах дошкільної освіти Івановецької територіальної громади». У нараді взяв участь голова сільської ради Мишкулинець М.М.
02 Грудня, 2021 р., 10:06
01 груденя 2021 року на базі Бобовищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
29 Листопада, 2021 р., 16:18
29 листопада на базі Клячанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь переможці шкільних етапів олімпіад закладів загальної середньої освіти Івановецької громади.
29 Листопада, 2021 р., 14:18
З 29 листопада по 12 грудня 2021 року школярі закладів загальної середньої освіти Івановецької громади проходитимуть оздоровлення у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка».
26 Листопада, 2021 р., 11:11
З метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, 25 листопада 2021 року у закладах загальної середньої освіти Івановецької сільської ради розпочато проведення різних тематичних уроків, лекції, вебінари, круглі столи та інші заходів у рамках Всеукраїнської кампанія «16 днів проти насильства».
24 Листопада, 2021 р., 11:43
24 листопада 2021 року на базі Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца проходить ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, в якій беруть участь учні з 7, 8, 9, 11 класів Бобовищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Клячанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів іменні Юрія Герца, Івановецької гімназії та Копиновецької гімназії.
22 Листопада, 2021 р., 10:53
22 листопада на базі Лохівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца розпочато ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. В олімпіаді беруть участь переможці шкільних етапів олімпіад закладів загальної середньої освіти Івановецької громади.