Новини освіти

17 Листопада, 2021 р., 10:02
17 листопада на базі Лохівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца розпочато ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. В олімпіаді беруть участь переможці шкільних етапів олімпіад закладів загальної середньої освіти Івановецької громади.
16 Листопада, 2021 р., 16:33
16 листопада 2021 року на базі Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, в якій взяли участь 7 учнів з 8, 9, 11 класів Бобовищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Клячанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів іменні Юрія Герца, Івановецької гімназії.
15 Листопада, 2021 р., 15:29
Другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади продовжується! 15 листопада 2021 року на базі Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів іменні Юрія Герца проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якій взяли участь 6 учнів 8-11 класів Бобовищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Клячанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів іменні Юрія Герца, Івановецької гімназії, Копиновецької гімназії.
15 Листопада, 2021 р., 13:28
Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольга Тулюк взяла участь у четвертому регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування», який відбувся 12 листопада 2021 року у Львові.
15 Листопада, 2021 р., 11:44
12 листопада 2021 року на базі Бобовищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-10 класів ЗЗСО Івановецької сільської ради.
15 Листопада, 2021 р., 11:41
10 та 11  листопада 2021 року на базі Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца відповідно до  наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради від 20.10.2021 року №7-од  «Про проведення І-ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році»  проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови та географії, в яких взяли участь учні  8-11 класів Бобовищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Лохівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Герца, Івановецької гімназії та Копиновецької гімназії.
11 Листопада, 2021 р., 16:16
З  1 по 30 листопада триває «Місяць цифрової грамотності».  Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти. Рекомендуємо працівникам закладів освіти, комунальних підприємств, установ, організацій , що знаходяться у межах Івановецької громади:
10 Листопада, 2021 р., 16:27
Міністерство охорони здоров’я України затвердило Примірне чотиритижневе сезонне меню, рекомендоване для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років у закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період. Відповідний наказ опубліковано на сайті Міністерства. Також тут міститься технологічна документація (технологічні картки) на страви та вироби, що увійшли до затвердженого меню:
10 Листопада, 2021 р., 16:19
Міністерство освіти і науки інформує, що 25 жовтня 2021 року наказом Міністерства економіки України затверджено зміни до національного класифікатора професій ДК 003:2010.