ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років

Дата: 17.03.2022 10:41

Випуски доступні до перегляду на MEGOGO та на платформах Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ безплатно. Проєкт покликаний допомогти батькам зайняти дитину пізнавальними активностями, і тим самим відволікти дітей від воєнної дійсності.

Онлайн-садок став частиною проєкту НУМО — платформи, на якій зібрані корисні підказки, цікаві вправи й ігри, які допоможуть дошкільнятам щодня опановувати важливі навички для подальшого розвитку й не втрачати вже здобуті компетентності.

Програму онлайн-садочка розробляла команда вихователів, також до команди розробників долучали психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають у стресі через війну. Онлайн-садочок покликаний допомогти зберегти зв’язок малюків з освітнім і розвивальним процесом.

Відеовипуски запущено в тестовому режимі. Організатори пропонують батькам залишати свої коментарі та пропозиції, аби працювати над покращенням програми.