Нарада керівників ЗЗСО Івановецької сільської ради

Дата: 11.03.2022 10:45

10 березня 2022 року під головуванням начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольги Тулюк відбулася онлайн нарада керівників закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради.

Фото без опису На нараді розглянули питання про продовження канікул у закладах освіти Івановецької ТГ ще на тиждень оскільки наразі школи ще не можуть відновити повноцінний навчальний процес.

В ході наради Ольга Тулюк ознайомила з окремими нормативними документами, зокрема з Постановою КМУ №221 від 07.03.2022 року «Деякі питання оплати праці працівників», з листами МОН «Про оплату праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання» №1/3370-22 від 06.03.2022 року,  «Про практику застосування трудового застосування у галузі освіти і науки під час правового режиму воєнного стану» №1/3378-22 від 07.03.2022 року( щодо трудової повинності, щодо відпусток, організації дистанційної роботи працівників,щодо оформлення простою, щодо оплати праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання, оформлення табелю у випадку втрати зв’язку з працівником, щодо трудових прав та гарантій працівників, які є добровольцями територіальної оборони), роз’яснення департаменту правого захисту апарату ФПУ «Права працівника, який виїхав з місця постійного перебування в межах України або за кордон внаслідок масштабної військової агресії РФ проти України».

На нараді дано доручення керівникам ЗЗСО щодо надання інформації про працівників (чоловіків віком від 18 до 60  років), які забезпечують функціонування закладів освіти ТГ,  про кількість учнів у закладах загальної середньої освіти Івановецької ТГ станом на 10.03.22 року та про  працівників ЗЗСО, які виїхали за межі України, кількість вакансій.

Обговорювали також питання про надання допомоги та підтримки внутрішньо переміщених  або евакуйованих осіб, які тимчасово проживають на базі закладів дошкільної освіти Івановецької територіальної громади.