Звітування керівників закладів освіти

Дата: 02.06.2022 11:46

Фото без описуЗ метою поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень  в закладах освіти Івановецької територіальної громади у червні 2022 року  будуть проводитись звітування керівників закладів освіти перед педагогічним колективом та громадськістю.

Щорічний звіт керівника проводиться за підсумками навчального року для забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління навчальним закладом, а також для стимулювання  впливу  громадськості на прийняття та виконання керівниками  закладів освіти  відповідних  рішень   у   сфері управління навчальним закладом.

Керівник персонально  звітує  на  загальних  зборах  педагогічного  колективу,  батьківського  комітету, ради закладу та громадськості про  основні напрями  діяльності , персональний  внесок  керівника   у   підвищення   рівня організації навчально-виховного процесу у закладі, вжиті  заходи  щодо  забезпечення закладу кваліфікованими    педагогічними   кадрами   та   доцільність   їх розстановки, соціальний  захист,  збереження  та  зміцнення  здоров'я учнів та педагогічних працівників, залучення  педагогічної  та  батьківської  громадськості закладу до управління  його  діяльністю,  співпраця  з громадськими організаціями, дисциплінарна  практика  та  аналіз  звернень громадян з питань діяльності закладу, реагування  керівника  на зауваження та пропозиції,  викладені батьківським комітетом, батьками,  представниками  інших  органів громадського самоврядування.

На загальні збори   запрошуються  члени   батьківського   комітету, ради  закладу,  батьки  та   представники   інших   органів громадського самоврядування.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради повідомляє про дату та час звітування керівників закладів освіти у 2022 році.

Графік звітування керівників закладів загальної середньої  освіти

Назва  закладу

Дата проведення

Час проведення