Нарада керівників закладів освіти Івановецької сільської ради

Дата: 29.07.2022 15:52

Фото без опису29 липня 2022 року, у залі засідань Івановецької сільської ради сільський голова Мишкулинець Михайло Михайлович представив начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Віщак Наталію Степанівну, призначену на посаду розпорядженням Івановецької сільської ради від 26.07.2022 року № 23/03-06, згідно протоколу конкурсної комісії по заміщенню вакантної посади.

Михайло Михайлович привітав Наталію Степанівну і побажав їй успіхів, професійних здобутків, налагодження тісної співпраці з педагогічними колективами, громадськістю, а також запевнив присутніх про сприяння у здійсненні в громаді якісної реалізації державної політики в галузі освіти. В свою чергу, Наталія Степанівна подякувала за висловлену довіру та закликала присутніх до плідної співпраці у вирішенні актуальних питань в освітній галузі.

Після представлення була проведена нарада керівників закладів освіти Івановецької сільської ради, на якій було розглянуто ряд питань.

А саме:

1. Про облаштування захисних споруд цивільного захисту, підвальних та цокольних приміщень, будівель і споруд різного призначення для встановлення можливості їх використання для укриття учасників освітнього процесу, як найпростіших укриттів та зобов’язати  керівників ЗЗСО вжити заходів, щодо виконання пропозицій висловлених комісією.
  2. Про надання відпусток педагогічним працівникам ЗО.
  3. Про підготовку закладів ЗО до початку нового навчального року та осінньо-зимового періоду 2022-2023 н.р.
  4. Про попередню тарифікацію педагогічних працівників ЗЗСО.
  5. Різне.
    1. Про своєчасне подання звітності про батьківську плату ЗДО.
    2. Про економне використання електроенергії.
    3. Про дотримання норм харчування ЗДО.
    4. Про організацію підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах НУШ (курси 5 класи) ЗЗСО.
    5. Звіти по бібліотечному фонду за 5 років (до 5 серпня).

Віщак Н.С. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.

Фолучко С.В. - завідувач сектору-головний бухгалтер сектору бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.

Гаврилюк Н.Д. – головний спеціаліст відділу фінансів.