Нарада керівників закладів освіти Івановецької сільської ради

Дата: 31.08.2022 16:18

Фото без опису30 серпня 2022 року, у залі засідань Івановецької сільської ради,  під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Віщак Н.С., відбулася нарада керівників закладів освіти Івановецької сільської ради, на якій було розглянуто ряд питань.

А саме:

1.Стан готовності безпечного середовища в закладі освіти.

Про підготовку закладів освіти до роботи у 2022-2023 навчальному році та про проведення  огляду готовності закладу до роботи. Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.

2.Особливості організації освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році в умовах воєнного стану.

3. Про результати роботи з дітьми та учнівської молоді в літній період.

4.Про проведення тарифікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради на 2022/23 навчальний рік.

5.Різне.

Значна увага була приділена питанням організації безпечного перебування дітей та дорослих у закладах освіти. Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти Івановецької ТГ.

Наталія Степанівна, підвела підсумки роботи наради, привітала присутніх з початком нового навчального року та побажала освітянам громади плідного навчального року, мирного, безпечного та успішного старту, нових досягнень, витримки та віри в Перемогу.