Нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради

Дата: 10.05.2023 10:13

Фото без опису10 травня 2023 року відбулася нарада на за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Наталії Віщак та керівників закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради.

Під час наради було обговорено важливі питання, а саме:

1. Про аналіз виконання норм харчування у закладах дошкільної освіти Івановецької сільської ради.

Девіняк В.І. – головний спеціаліст відділу відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.

Лавкай Л.Є.- медична сестра Івановецького ЗДО.

1. Про порядок організації відпусток працівників ЗДО Івановецької сільської ради.

Фолучко С.В. - завідувач сектору-головний бухгалтер сектору бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.

3. Дотримання вимог щодо списання продуктів харчування та вчасне подання накопичувальних відомостей.

Коваль І.М. - бухгалтер сектору бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради.

1. Про подання попередніх тарифікаційних матеріалів закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради на 2023-2024 навчальний рік.

Віщак Н.С. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради

1. Різне (благоустрій території, попередження дитячого травматизму у закладах освіти).

У результаті обговорення ухвалено конкретні завдання та рекомендації з кожного питання.