Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класів

Дата: 19.05.2023 11:19

Фото без описуВідповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) та посібників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2021 року № 1001 (зі змінами), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1483/37105 (далі – Порядок), на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2022 року № 781 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2022-2023 роках (10 клас)» (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 27 грудня 2022 року № 1182), від 20 березня 2023 року № 315 «Про організацію повторного видання підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти» та з метою організації прозорого вибору закладами освіти підручників для 10 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету заклади загальної середньої освіти Івановецької сільської ради здійснили вибір підручників для 10 класів, що можуть видаватися за кошти державного бюджету.

Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (замовлення)

Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (повторне видання)

Клячанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (замовлення)

Клячанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (повторне видання)