Вітання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради  з нагоди свята Останнього дзвоника

Дата: 21.06.2023 07:50

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради вітає вас зі святом Останнього дзвоника.

Попри виклики, які постали перед країною й обумовили непростий 2022-2023 навчальний рік, сьогодні свято, свято останнього дзвоника!

Для кожного з вас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Для багатьох школярів цей дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Пам’ятайте завжди: Україна – це не зруйновані будинки та інфраструктура, Україна – це Ви! Поважайте своїх вчителів, наставників та батьків – вони дають вам найцінніше – знання та досвід. Поважайте наших Воїнів – вони захищають наші життя, нашу Україну.

Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Працюйте плідно, живіть яскраво та змістовно!

Щастя всім, добра, міцного здоров’я, успіхів та миру.

Фото без описуЗ повагою начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту                     Наталія ВІЩАК