Конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

Дата: 05.05.2023 10:38

Фото без опису2 травня 2023 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради проведено ІІ етап Конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

З метою привернення уваги громадськості до української родини, формування цілісної особистості, з розвиненим почуттям власної гідності, відповідальної за збереження і продовження сімейних культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної і самовідданої берегині звичаїв, традицій, духовності, виявлення й підтримки обдарованих дітей департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації - військової адміністрації проводить у 2023 році обласний конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами».

За підсумками І етапу для участі у ІІ етапі Конкурсу було подано 15 робіт, у тому числі 1 - у номінації «Лист мамі», 3 – у номінації «Вірш мамі» та 11 – у номінації «Малюнок мамі».

Визначено переможців ІІ етапу Конкурсу  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Івановецької сільської ради:

• у номінації на кращий літературний твір (вірш):

І місце: «Молитва матері»  - Білас В.Ю., Клячанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце: «Мамо, ти моя єдина» - Касинець І.І. Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце: «Щасливе материнство» - Глагола Д.В., Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

• у номінації на кращий літературний твір (лист):

І місце: «Лист до мами» - Анталовська А.В., Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

• у номінації на кращий твір образотворчого мистецтва:

І місце: «Моя матуся – мій ангел – охоронець» - Данашовська І.В., Бобовищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІ місце: «Мати берегиня роду» - Дудаш Н.О., Клячанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце: «Материнська любов - найсвятіша» - Штець Є.В. Клячанівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Представлені роботи вирізнялися творчим підходом до висвітлення тематики, глибиною та емоційністю викладу, щирістю висловлених думок, багатством виражальних словесних та образотворчих засобів.

Ще раз, вкотре, ми впевнилися в тому, що наші діти – талановиті, розумні, щирі та дуже люблять і поважають своїх матерів.

Через свої образотворчі та літературні твори наші здобувачі освіти показали, що образ матері є символом любові, ласки та родинного тепла. Щиро вітаємо наших юних художників, поетів і бажаємо їм ще більше натхнення для нових перемог!

Роботи переможців надіслано для участі у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу.

Фото без описуФОТО