Відкрито реєстрацію на Всеукраїнський тренінг для представників і представниць, які працюють у новостворених молодіжних та дитячих організаціях

Дата: 14.06.2024 09:24

Фото без описуМіністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською обласною військовою адміністрацією та партнерами проводить Всеукраїнський тренінг для представників, які працюють у молодіжних та дитячих організаціях, з метою підвищення їх компетентностей для роботи з молоддю в умовах війни та післявоєнний період.

Тренінг відбудеться 24-26 червня 2024 року в м. Тернопіль. Точна адреса буде повідомлена відібраним учасникам.

До участі в тренінгу запрошуються представники новостворених організацій або нові члени діючих ГО.

Витрати на проїзд, проживання та харчування забезпечується організаторами.

Зареєструватися на участь у тренінгу можна до 16 червня 2024 року за посиланням: https://forms.gle/eBA3qUv6N11FVzeJ7

Контактна особа від Мінмололдьспорту: Лілія Шкира, заступник начальника управління молодіжної політики — начальник відділу підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань Міністерства молоді та спорту України, тел. 246-62-36.