До уваги школярів, студентів, аспірантів

Дата: 27.06.2024 09:19

Фото без описуЗ метою інформування студентів та школярів та задля залучення більшої кількості вмотивованих учасників повідомляємо про освітній проєкт  EU Study Days (Єврошколи) Представництва Європейського Союзу в Україні.

EU Study Days (Єврошколи) - це освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість старшокласникам, студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Проєкт реалізується громадською організацією «Молодіжна альтернатива», Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

Під час навчання в Онлайн школі EU Study Days-2024 учасники прослухають відео лекції та візьмуть участь у вебінарах від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України. Формат передбачає активні дискусії та живе спілкування.

Навчальна програма онлайн-школи включатиме вивчення: історії ЄС, основних інституції та цінностей ЄС, викликів та досягнень європейської інтеграції України. Провідні європейські та українські експерти, дипломати розповідатимуть про взаємовідносини Україна-ЄС, основні принципи вступу до ЄС, підтримку України Європейським Союзом (військову, гуманітарну, економічну, фінансову тощо), пріоритети допомоги ЄС у відбудові післявоєнної України, ознайомлять з програмами та проєктами ЄС в Україні. Учасники також опанують навички, які потрібні, щоб побудувати успішну кар'єру, ознайомляться з освітніми та культурними програмами та багатьма іншими можливостями для молоді у ЄС.

Оголошення про відбір на участь у Онлайн школі EU Study Day-2024 було опубліковане Представництвом ЄС в Україні за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/G1nmMciqUMuKSPvm/?mibextid=WC7FNe

Контактна особа для зв'язку - Людмила Кудіна, Голова ГО «Молодіжна Альтернатива», youth.alternative.ua@gmail.com