01 Липня, 2024 р., 08:45
З 1 липня задля збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися, коли температурні показники повітря більше +28 градусів за Цельсієм. Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т. Про це повідомляє Державне агенство відновлення та розвитку інфраструктури України на виконання законів України "Про дорожній рух", "Про автомобільні дороги" та постанови КМУ від 27.06.2007 № 879 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування".
28 Червня, 2024 р., 12:04
Івановецька сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у:
28 Червня, 2024 р., 11:39
Філія «Мукачівське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2024/2025 років інформує про:
28 Червня, 2024 р., 11:05
У зв’язку зі спекотними погодними умовами Мукачівське районне управління головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області рекомендує дотримуватись наступних гігієнічних рекомендацій щодо послаблення несприятливої дії високої температури у виробничих, житлових, громадських, офісних приміщеннях та на відкритому повітрі.
25 Червня, 2024 р., 15:25
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.02.2024 № 260 «Про запровадження формату онлайн зустрічей «Діалог влади та бізнесу» Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запровадила щотижневі (щочетверга з 15:00 до 17:00) онлайн зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
25 Червня, 2024 р., 10:02
Внаслідок суттєвих пошкоджень енергетичної інфраструктури через ракетно-дронові удари по об’єктах генерації виникає необхідність посилення стійкості, гнучкості і децентралізації енергосистеми України перед початком осінньо-зимового періоду 2024/25 років шляхом збільшення у стислі строки кількості доступних генеруючих потужностей.
25 Червня, 2024 р., 08:59
Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує для подорожі із домашніми тваринами до країн ЄС необхідно забезпечити виконання таких вимог:
24 Червня, 2024 р., 08:37
ПрАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє про планові перерви в електропостачанні споживачів:
21 Червня, 2024 р., 11:42
Координаційним центром з надання правничої допомоги в період з 12 червня по 07 серпня 2024 року оголошено конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – конкурс з відбору психологів).