12 Червня, 2024 р., 13:32
У більшості шкіл Закарпаття вже почалися літні канікули. Це означає, що діти перебуватимуть вдома, у бабусь чи дідусів у селі, але нерідко – без нагляду дорослих. З огляду на це адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить дорослих, батьків нагадати дітям основні правила поводження з електроприладами і таким чином подбати про їхню безпеку.
12 Червня, 2024 р., 09:41
12 Червня, 2024 р., 08:42
Платіжки за електроенергію, розраховані за новою ціною, усі побутові споживач компаній Групи Tolk отримають тільки у липні поточного року. У червні рахунки формують за електроенергію, спожиту в травні, тож і розрахункова ціна буде тією, що діяла до підвищення.
12 Червня, 2024 р., 08:28
Гриби – це дарунок лісу, але, водночас, вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й до смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.
12 Червня, 2024 р., 08:24
Увага, в мережі Фейсбук з’явилася фейкова сторінка  нібито від Укренерго, яка поширює недостовірну інформацію про графіки відключень. Вона виглядає ось так:
05 Червня, 2024 р., 14:54
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.02.2024 № 260 «Про запровадження формату онлайн зустрічей «Діалог влади та бізнесу» Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запровадила щочетверга з 15:00 до 17:00 онлайн зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
30 Травня, 2024 р., 13:23
Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області НАГАДУЄ – харчові продукти, які продаються на стихійних ринках або «з рук» не відповідають законодавчим та вимогам безпечності, а також потенційно можуть нанести серйозну шкоду для всіх, хто їх вживає. Як правило такі продукти продають із землі і бруд, що летить, на них з вулиці від машин та з-під ніг перехожих - обов’язковий інгредієнт.
30 Травня, 2024 р., 08:08
Побутовим споживачам слід повідомляти дані приладів обліку електроенергії у період протягом двох останніх календарних днів місяця або протягом трьох перших календарних днів наступного місяця. Тобто, наразі передавати показники можна по 3 червня 2024 року.
29 Травня, 2024 р., 08:52
Кожного року статистика ураження електричним струмом на обладнанні енергетичних компаній України як дорослих, так і дітей дуже сумна і поповнюється нещасними випадками зі смертельними наслідками. З огляду на це ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вкотре нагадує, як уникнути біди.
28 Травня, 2024 р., 10:38
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.02.2024 № 260 «Про запровадження формату онлайн зустрічей «Діалог влади та бізнесу» Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запроваджено щотижневі онлайн зустрічі «Діалог влади та бізнесу».