24 Травня, 2024 р., 09:02
Система надання безоплатної правничої допомоги — це мережа точок доступу до правничої допомоги по всій Україні та канали отримання правничих послуг онлайн.
23 Травня, 2024 р., 15:25
Івановецькою сільською радою, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 травня 2023 року №430 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки", яка набрала чинність 19 травня 2023 року, 23 травня 2024 року через національну онлайн-платформу ЕкоСистема подано на розгляд заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування  «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 1,9399 га кадастрові номери: 2122783200:04:003:0304, 2122783200:04:003:0305, які розташовані в урочищі «102» Івановецької територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області з метою зміни цільового призначення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (код КВЦПЗ 01.01) на землі сільськогосподарського призначення «для іншого сільськогосподарського призначення» (код КВЦПЗ 01.13)»
21 Травня, 2024 р., 13:57
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.02.2024 № 260 «Про запровадження формату онлайн зустрічей «Діалог влади та бізнесу» Закарпатська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація запровадила щотижневі (щочетверга  з 15:00 до 17:00 год.) онлайн зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
21 Травня, 2024 р., 11:12
Невидача чека або видача підробленого чека під час продажу товарів чи наданні послуг – це одна з проблем, з якою зустрічаються споживачі.
20 Травня, 2024 р., 08:46
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» презентує споживачам оновлений чат-бот в Telegram та Viber, який відтепер має низку нових функцій.
17 Травня, 2024 р., 09:44
ЕкоЗагроза – це офіційний веб-ресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані. Наприклад, якщо телеграм-канали лякають радіаційним забрудненням – перевірити, чи радіація зараз в нормі. Горять ліси неподалік – подивитися актуальні дані про якість повітря.
14 Травня, 2024 р., 10:01
У цей тяжкий і нелегкий для всіх українців час, в умовах воєнного стану, дбати про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання є запорукою побудови гідного майбутнього України.  Scholarship – це фінансовий грант, який має допомогти обдарованій молоді досягти успіхів на життєвому шляху, здобуваючи нові знання та актуальні навички, але витратити його можна лише на оплату подальшого навчання.
14 Травня, 2024 р., 09:58
Унікальний просвітницький проєкт, започаткований Групою Tolk, для навчання дітей раннього шкільного віку енергоощадності продовжує працювати. Фахівці компаній разом із педагогами відвідують школи і спілкуються з учнями, щоб пояснити їм, звідки береться електроенергія та як важливо її вдумливо використовувати.
13 Травня, 2024 р., 11:35
Ідентифікована тварина - безпечний продукт