10 Травня, 2024 р., 09:07
ПрАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє про планові перерви в електропостачанні споживачів:
09 Травня, 2024 р., 11:17
Спільнота Міжнародної конвенції із захисту рослин (МКЗР) відзначатиме 12 травня 2024 року Міжнародний день здоров’я рослин під гаслом: «Здоров’я рослин, безпечна торгівля та цифрові технології». Метою цього заходу є долучення громадськості до розуміння важливості дослідження та захисту рослин для розвитку сільського господарства, виробництва продуктів харчування та продукції рослинного походження, а також важливої ролі рослин у збереженні навколишнього природного середовища. Особлива увага звертається на ризики переміщення рослин та пов’язаних з ними шкідливих організмів при міжнародних подорожах та заохочення громадськості до відповідального поводження з імпортними рослинами та рослинними продуктами.
09 Травня, 2024 р., 09:54
Доводимо до відома, що розпорядженням голови обласної державної адміністрації –начальника обласної військової адміністрації від 18 квітня 2024 року №440 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету у 2024 році, передбачених на виконання заходів Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в області на 2021 – 2025 роки, зареєстрованим у Західному міжрегіональному управлінні Міністрества юстиції 24 квітня 2024 року за №60/550 (далі – Порядок).
09 Травня, 2024 р., 09:30
Обласною військової адміінстрацією на 09 травня 2024 року заплановано проведення наради у форматі онлайн-зустрічі на теми:
30 Квітня, 2024 р., 16:37
Великдень – свято, коли заведено ділитися з ближніми добром і теплом. Це свято сподівань на світле і щасливе майбутнє. Щоб воїни Збройних Сил України разом із всією Україною відчули велику радість Христового Воскресіння, згадали домашній затишок і знали, що про них пам’ятають і чекають вдома просимо усіх долучитись до збору Великоднього кошика для наших захисників та протягом двох днів (01-02 травня) принести в сільську раду:
30 Квітня, 2024 р., 15:15
30 Квітня, 2024 р., 14:28
Обласна військова адміністрація повідомляє про те, що на 01.05.2024 заплановано проведення наради у форматі онлайн зустрічі на тему: «Бронювання працівників автомобільних перевізників».
18 Квітня, 2024 р., 09:54
 Для Вашої зручності розпочав функціонування контакт-центр  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (номер телефону - 044 2222 446), який займатиметься обробкою звернень та інформуванням по голосових каналах зв'язку щодо питань, пов’язаних із забезпеченням споживачів природним газом.
16 Квітня, 2024 р., 14:42
Шановні споживачі! Час від час ПрАТ «Закарпаттяобленерго» відстежує інформацію, коли в соцмережах чи на окремих сайтах, у медіа подають недостовірну інформацію щодо застосування перерв в електропостачанні. Гучні заголовки покликані привернути увагу до новини, але насправді нерідко вводять в оману. Саме тому ми вкотре закликаємо перевіряти інформацію на офіційних сайтах держустанов, підприємств тощо.
16 Квітня, 2024 р., 14:32
18 квітня 2024 року  з  10:00 до 11.00 год к. ч. фахівцями Мукачівської філії  Закарпатського ОЦЗ буде організовано та проведено виїзний захід  в Івановецьку територіальну громаду з метою надання інформаційних, консультаційних послуг для зайнятого та незайнятого населення, роботодавців громади.