Ветеранам

04 Січня, 2024 р., 11:52
 1 січня запрацювала гаряча лінія для військовослужбовців та членів їхніх сімей за коротким номером 1512.
01 Січня, 2024 р., 11:40
 Україна зіткнулася з надзвичайно важкими випробуваннями, які викликали російські воєнні дії на її території. Наші військові солдати та офіцери знаходяться на передовій, захищаючи нашу незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.
06 Грудня, 2023 р., 15:15
Міністерство оборони України підготувало соціальний буклет «Родинам захисників», який  покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.
06 Жовтня, 2023 р., 10:59
Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД.
05 Жовтня, 2023 р., 11:34
Ветерани війни - це особи, які брали участь у захисті Батьківщини чи в бойових діях на території інших держав.
03 Жовтня, 2023 р., 09:35
Близькі родичі людей, які зникли безвісти у зв’язку з бойовими діями, під час пошуків можуть потребувати юридичної допомоги. Отримати таку допомогу можна безоплатно, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.
28 Вересня, 2023 р., 14:55
Програму соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей  на 2023-2024 роки затвердили 21.09.2023 року на черговій сесії Івановецької сільської ради. Ресурсне забезпечення передбачено у розмірі 950 тисяч гривень.
15 Вересня, 2023 р., 10:34
Зважаючи на повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, та спротив, який чинять наші військові на фронті, на жаль, в країні зростає кількість людей, що потребують реабілітації, забезпечення протезно-ортопедичними виробами та допоміжними  засобами реабілітації.
18 Серпня, 2023 р., 12:46
Види матеріальної допомоги громадянам Закарпатської області через Регіональну програму соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023 – 2024 роки.