Онлайн-нарада на платформі ZOOM

Дата: 31.03.2022 15:33

31 березня 2022 року відбулася онлайн-нарада на платформі ZOOM  за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Ольги Тулюк та керівників закладів загальної середньої освіти Івановецької сільської ради.

Під час наради було обговорено важливі питання, а саме:

1. Про виконання наказу МОН «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні» від 21 березня 2022 року №274.
  2. Про виконання наказу МОН «Деякі питання виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту» від 02 липня 2021 року №767.
  3. Про реєстрацію випускників для проходження ЗНО.
  4. Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного часу (Лист МОН  «Про організацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного часу» №1/3725-22 від 29.03.2022 року)
  5. Про виконання рішення виконкому Івановецької сільської ради «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Івановецької територіальної громади у 2022 році» від  02 березня 2022 року  № 24.
  6. Про виконання в межах повноважень:
    1. Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану» від 15 березня 2022 року № 2126-IX.
    2. Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 15.03.2022 року №2136-ІХ.
    3. Листа Державної служби якості освіти України «Про надання інформації» від 18.03.2022 року №01/01-22/419.
  7. Про окремі питання роботи закладів освіти Івановецької сільської ради в умовах воєнного стану. (Про режим роботи керівників та працівників ЗО  в умовах воєнного стану. Про економне використання енергоносіїв. Про формування мережі класів та попередню тарифікацію).
  8. Різне.
  • Про відпустки
  • Про благоустрій території
  • Про порядок ознайомлення з результатами атестації
  • Про загальнонаціональну хвилину мовчання
  • Як діяти в умовах повітряної тривоги

У результаті обговорення ухвалено конкретні завдання та рекомендації з кожного питання.