Як діяти під час онлайн уроків, якщо вмикається сигнал «Увага всім! Повітряна тривога»

Дата: 23.03.2022 15:29

Фото без описуЯкщо почули сигнал «Увага всім! Повітряна тривога» - не нехтуйте. Це сигнал – зупинити урок. Перш ніж вийти з онлайн зв’язку, потрібно пройтись по алгоритму дій.
1. Повідомляєте учням, що по місту оголошено сигнал «Увага всім! Повітряна тривога».
2. Акцентуєте увагу учнів фразою «Ви йдете в безпечне місце, яке встановлене за правилами вашої сім’ї».
3. Акцентуйте увагу учнів фразою «Натисніть кнопку «вийти з конференції»» та кнопку «виключення комп’ютера».
4. Акцентуйте увагу учнів фразою «Після сигналу «Відбій тривоги» доєднаєтеся до занять за розкладом».
5. Дочекайтесь щоб усі учні, які є слухачами, вийшли з онлайн зв’язку.
Примітка. Виконання алгоритму дій займає до 30 секунд. Демонструйте впевненість у своїх діях.