Залишки освітньої субвенції спрямують для підтримки тероборони й потреб цивільного населення

Дата: 30.03.2022 14:26

Фото без описуУряд дозволив спрямувати 6 млрд  гривень залишків освітньої субвенції на забезпечення потреб оборони та підтримку цивільного населення в умовах війни.

Такі зміни до Порядку та умов надання освітньої субвенції й Порядку та умов надання субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами ухвалені в частині використання залишків коштів за цими субвенціями.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, у зв'язку із запровадженням воєнного стану виникла необхідність перегляду умов використання залишків освітньої субвенції для підтримки потреб цивільного населення.

«Майже 6 млрд грн залишків коштів за субвенціями дозволено спрямовувати на забезпечення потреб оборони та підтримку цивільного населення в умовах воєнного часу, що є ще одним кроком в наближенні перемоги Українського народу над загарбником», – зазначив Сергій Шкарлет.

Зокрема, урядовою постановою дозволено місцевим бюджетам використовувати залишки коштів за зазначеними субвенціями, збережених на рахунках місцевих бюджетів станом на 1 січня 2022 року, на заходи територіальної оборони й задоволення продовольчих потреб цивільного населення.

Також ці кошти можна спрямовувати на евакуацію цивільного населення із місцевості, де ведуться бойові дії, та оплату інших заходів, спрямованих на підтримку цивільного населення в умовах воєнного стану.

За матеріалами Освіта.ua