Нарада керівників закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради

Дата: 28.03.2022 09:09

Фото без опису24 березня 2022 року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Тулюк О.І. провела нараду керівників закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради, на якій було розглянуто ряд питань, зокрема:  про роботу закладів дошкільної освіти Івановецької сільської ради в умовах воєнного стану, про економне використання енергоносіїв.

Ольга Іллівна ознайомила керівників  із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану» від 15 березня 2022 року № 2126-IX, із Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 року №2136-ІХ, який 23 березня підписано Президентом України та опубліковано в газеті «Голос України» , набрав чинності 24 березня 2022 року, із листом Державної Служби якості освіти України від 18.03.2022 №01/01-22/419 «Про надання інформації».

Завідувач сектору - головному бухгалтеру сектору бухгалтерського обліку та звітності відділу освіти, культури, молоді та спорту Івановецької сільської ради Фолучко Світлана Володимирівна та головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та звітності довели до відома керівників ЗДО з порядом  списання продуктів харчування та організацію харчування тимчасово переміщених осіб у закладах дошкільної освіти Івановецької сільської ради, які фінансуються з коштів бюджету Івановецької сільської територіальної громади та спонсорської допомоги.

На нараді також обговорювалися різні питання: про відпустки, про благоустрій території, про порядок ознайомлення з результатами атестації, про загальнонаціональну хвилину мовчання, як діяти в умовах повітряної тривоги.

У ході наради керівникам  надано доручення та рекомендації з кожного питання.