Засідання атестаційної комісії ІІ рівня Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області

Дата: 01.04.2022 14:20

Фото без описуВідповідно до плану роботи  01 квітня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня Івановецької сільської ради.

На засіданні  розглядали питання про атестацію педагогічних працівників та керівників:

• на присвоєння (відповідність раніше присвоєним) кваліфікаційних категорій, присвоєння (відповідність раніше присвоєним)        педагогічних звань педагогічним працівникам закладів освіти Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області.
  • про відповідність займаній посаді керівників закладів освіти Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області.

Розглянуто клопотання атестаційних комісій першого рівня про атестацію педагогічних працівників.

Атестаційна комісія,  очолювана Калинич Євгеном Юрійовичем, проаналізувала діяльність педагогічних працівників закладів освіти Івановецької територіальної громади у міжатестаційний період та прийняла рішення відповідно до п. 3.14. Типового положення про атестацію.

Рішенням атестаційної комісії ІІ рівня 3 педагогам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 12  педагогічних працівників атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 5 – на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «старший вчитель», 1 – на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «вчитель – методист».  Проатестовано трьох керівників закладів освіти на відповідність займаній посаді.

Засідання пройшло злагоджено, з дотриманням основних принципів атестації.

Вітаємо усіх педагогічних працівників з успішним проходженням атестації та присвоєнням кваліфікаційних категорій . Бажаємо усім мирного неба, міцного здоров’я, поваги, нових досягнень і злетів.