04 Січня, 2024 р., 11:52
 1 січня запрацювала гаряча лінія для військовослужбовців та членів їхніх сімей за коротким номером 1512.
04 Січня, 2024 р., 10:23
До Івановецької сільської ради звернулося підприємство ТОВ «ДОСТАВКА РАХУНКІВ» (далі - Товариство), яке здійснює підприємницьку діяльність з доставки рахунків за комунальні послуги на території Закарпатської області. Їх мета допомогти бізнесу у складні часи доставити рахунки за надані послуги та населенню вчасно отримувати ці рахунки. На разі вони здійснюють набір працівників для рознесення рахунків і в кінці січня 2024 року планують завершити пошуки.
04 Січня, 2024 р., 08:29
Уряд повернув відключення побутових споживачів через заборгованість за спожиті комунальні послуги
29 Грудня, 2023 р., 09:19
Що подарувати рідним, друзям, батькам до свят – питання, з яким, напевно, зіштовхуються всі. Група компаній  Tolk нагадує споживачам про можливість придбати подарункові сертифікати різного номіналу, які можна покласти під ялинку. Такі справді світлі подарунки стануть у нагоді багатьом, адже за їхньою допомогою можна оплатити спожиту електроенергію.
29 Грудня, 2023 р., 09:18
Тариф на електроенергію для населення залишиться на рівні 2,64 грн за кВт⋅год до кінця квітня 2024. Таке рішення ухвалив 27 грудня український уряд.
28 Грудня, 2023 р., 13:12
23 грудня 2023 року лабораторно підтверджено спалах пташиного грипу в дикій фауні (лебідь) на території Рукшинської територіальної громади Чернівецької області, тож Мукачівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, нагадує:
20 Грудня, 2023 р., 15:11
Під час війни все більше людей, особливо з числа переміщених осіб, потрапляють у скрутні становища, і органам місцевого самоврядування важливо інформувати жителів громад про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми з метою сексуальної, трудової та інших форм експлуатації.
20 Грудня, 2023 р., 15:04
Якщо Ви стали жертвою торгівлі людьми - в такому випадку необхідно звернутися за місцем перебування до місцевої держадміністрації та правоохоронних органів або зателефонувати на цілодобову „гарячу лінію” за телефонним номером 15-47.
19 Грудня, 2023 р., 14:55
Оплата праці в органах місцевого самоврядування - роз’яснення.