21 Листопада, 2023 р., 08:46
 День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України №872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».
20 Листопада, 2023 р., 14:06
 Компанією Auchan Україна анонсовано проведення заходу "Як розвинути локольне виробництво та бути готовим до виходу на європейський ринок", який проходитиме у Києві 28 листопада з 10:00 до 18:00 год.
14 Листопада, 2023 р., 11:20
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України „Про схвалення Концепції розвитку цифрових компетентностей та затвердження плану заходів з її реалізації” від 3 березня 2021 року №  167-р, листа облдержадміністрації – обласної військової адміністрації від 13.11.2023 року №06-14/3777, в межах реалізації державної політики з питань підвищення рівня цифрової грамотності громадян Івановецька рада повідомляє про наступне.
14 Листопада, 2023 р., 10:22
Зміна робочого графіку, сонячні панелі чи імпортна електрика: як цієї зими виживатиме бізнес? Попри оптимістичні реалії сьогодення, підприємці мають бути готовими до можливих блекаутів і вже нині навчитися ефективно споживати електроенергію. Особливо, це питання актуальне у контексті підняття ціни для комерційних клієнтів. Саме тому сьогодні на перший план виходять пропозиції, які допомагають заощадити електроенергію чи заробити на її виробництві.  Група компаній Tolk пропонує своїм партнерам цікаві пропозиції, які вивчали закарпатські журналісти.
13 Листопада, 2023 р., 15:47
Для того, щоб кожна родина, яка обігріває в зимовий період своє житло дровами чи вугіллям, могла впевнено пройти зимовий період, Уряд ухвалив рішення, яке суттєво підвищить допомогу на придбання твердого пічного палива для тих, хто потребує такої підтримки.
13 Листопада, 2023 р., 11:57
Івановецькою сільською радою, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02 травня 2023 року №430 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки", яка набрала чинність 19 травня 2023 року, 13 листопада подано на розгляд документ державного планування, а саме: "Детальний план території земельної ділянки кадастровий номер: 2122783200:12:000:0121, площею 0,223 га, яка розташована на території Івановецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області у селі Старе Давидково з метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель «для ведення особистого селянського господарства» (код 01.03) - на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку» (код 02.01).
10 Листопада, 2023 р., 14:26
 У зв'язку з набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2023 року № 835 "Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами" розміщуємо за матеріалами, наданими ТОВ "АВЕ Мукачево", текст нової редакції "Типового індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами"
10 Листопада, 2023 р., 14:03
03 жовтня 2023 року, Івановецькою сільською радою укладено угоду про співпрацю з Головним управлінням Державної міграційної служби України в Закарпатській області, у рамках якого Центр надання адміністративних послуг Івановецької сільської ради отримав право на оформлення та видачу закордонного паспорту та паспорту громадянина України у формі ID-карт.
10 Листопада, 2023 р., 09:29
Шановні споживачі! Інформуємо вас, що Міненерго України затверджено наказ від 10 жовтня 2023 №307 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства енергетики України від 13 квітня 2022 року №148», яким врегульовано процедуру відключення непобутових споживачів-боржників від електропостачання.